Tranzyt słońca – wpływ na tubylców w różnych domach

太阳的过境——对不同房屋的土著人的影响

Słońce jest potężnym ciałem niebieskim w astrologii wedyjskiej, które może przynieść pozytywne zmiany w twoim życiu. Jeśli zostanie umieszczony we właściwych domach, zgodnie z twoim urodzeniowym księżycem, może cię pobłogosławić szczęściem i sukcesem.

Zacznij już dziś od ABC Nakshatra i zobacz, jak tranzyt Słońca w astrologii wedyjskiej może pomóc ci spełnić twoje marzenia. Nasi eksperci wedyjscy astrolodzy z ABC Nakshatra są tutaj, aby pomóc ci zrozumieć przejście Słońca do różnych domów zgodnie z wykresem narodzin Księżyca.

Słońce spędza około 1 miesiąca w każdym znaku, zanim przejdzie do następnego, a podróż przez cały krąg zodiaku zajmuje około 1 roku. Ten post będzie dotyczył przewidywania przejścia Słońca do różnych domów w twoim Wykres Księżyca. Zrozumiemy, jak tranzyt wpływa na tubylca.

Specjaliści astrologii wedyjskiej wierzą, że słońce niesie korzystny wyniki, jeśli zostanie umieszczony w określonych domach z twojego wykresu urodzin księżyca. Te domy są 3., 6., 10. i 11.

Mówi się, że słońce daje więcej trudności w następujących domach – 1., 2., 4., 5., 7., 8., 9. i 12. miejsce kiedy przechodzi z mapy Księżyca.

Tranzyt słońca w 1. domu z twojego księżyca urodzeniowego (wykres księżyca)

Jeśli Słońce wejdzie do domu, w którym znajduje się twój urodzony Księżyc, musisz uważać na swoje zdrowie. W tym czasie mogą wystąpić pewne problemy z sercem, ciśnieniem krwi lub krążeniem, bólem głowy i oczami. Możesz również mieć trudności z zachowaniem spokoju psychicznego i finansowego. Twoje imię i pozycja społeczna również mogą spaść. To także czas, kiedy możesz mieć kłopoty w pracy. Powinieneś zachować spokój i nie wdawać się w kłótnie ze współmałżonkiem lub innymi członkami rodziny.

 • Musisz uważać na swoje zdrowie
 • Zachowaj spokój psychicznie i finansowo w tym czasie
 • Unikaj kłótni ze współmałżonkiem i członkami rodziny

Tranzyt słońca w 2. domu z twojego księżyca urodzeniowego (wykres księżyca)

Gdy Słońce znajdzie się w drugim domu od Księżyca, będziesz miał problemy finansowe. Możesz mieć problemy z kontrolowaniem swojego temperamentu, a to może prowadzić do napięć rodzinnych lub problemów z przyjaciółmi. Nie chcesz stracić szacunku. To nie jest dobry czas na pożyczanie lub pożyczanie pieniędzy. Należy również unikać ryzykownych inwestycji i spekulacji. Powinieneś także zadbać o swoje zdrowie, ponieważ możesz mieć problemy, takie jak bóle głowy, problemy z oczami, stres itp. Powinieneś także unikać podróżowania i nadmiernego pobłażania.

 • Chroń swoje finanse w tym okresie
 • Unikaj napięć rodzinnych i problemów finansowych
 • Utrzymuj swoje zdrowie w ryzach w tym okresie
 • Trzymaj się z dala od ryzykownych inwestycji

Tranzyt słońca w trzecim domu z twojego księżyca urodzeniowego (wykres księżyca)

Jeśli Słońce przeniesie się do trzeciego domu, z którego znajduje się Księżyc, zobaczysz postęp w swoim życiu zawodowym. W tym czasie możesz otrzymać awans lub podwyżkę. To czas, kiedy zobaczysz szczęście i dobre zdrowie. Słońce da ci nową energię do pokonania wrogów.

W tym czasie osiągasz dobre wyniki. Twoi krewni, rodzina i przyjaciele doceniają Cię i szanują. Czujesz się dobrze i czujesz ulgę psychiczną. Podróżowanie w tym czasie jest również satysfakcjonujące. Ty też możesz spędzać czas z bliskimi.

 • Szczęście i sukces: Ten okres w Twoim życiu to czas szczęścia i postępu w biznesie i karierze
 • Rodzina przede wszystkim: Twoja rodzina stanie przed kimkolwiek innym podczas tej fazy tranzytu. Spędź z nimi czas
 • Sprawy zdrowotne: Tutaj słońce zapewnia dobre zdrowie, więc zadbaj o siebie. Osoby cierpiące na choroby przewlekłe, takie jak zapalenie stawów lub astma, powinny skonsultować się z lekarzem w sprawie leków, które są odpowiednie dla takich schorzeń
 • Nowe szanse: Nowy przypływ energii do obalania wrogów. To idealny czas na przygotowanie się do nowych przedsięwzięć, ukończenie dużych projektów

Tranzyt słońca w 4. domu z twojego księżyca urodzeniowego (wykres księżyca)

Przejście Słońca do czwartego domu z Księżyca może wywołać pewne napięcia psychiczne i zmartwienia. Twój wizerunek i status mogą ucierpieć z powodu tego umieszczenia. W tym czasie możesz mieć problemy z seniorami. Mogą również wystąpić luki w komunikacji lub nieporozumienia ze współpracownikami i pracownikami. Obciążenie pracą w domu lub w miejscu pracy jest obecnie bardzo duże. Może to powodować duży stres. Nadal są też problemy z gruntami i nieruchomościami. Powinieneś teraz unikać wszelkich podróży. Mogą być jakieś kłótnie z twoją matką. Upewnij się jednak, że nie stracisz panowania nad sobą. Skoncentrujesz się również na zdobywaniu rzeczy, które są dla Ciebie łatwe.

 • W tym czasie będziesz mieć dużo psychicznego napięcia i zmartwień.
 • Twój wizerunek i status mogą ucierpieć z powodu tego umieszczenia.
 • Mogą wystąpić luki w komunikacji lub nieporozumienia ze współpracownikami i pracownikami.
 • Obciążenie pracą w domu lub w miejscu pracy jest obecnie bardzo duże, co może powodować duży stres.
 • Utrzymuj swój temperament w ryzach i utrzymuj zdrowe relacje z otoczeniem.

Tranzyt słońca w 5. domu z twojego księżyca urodzeniowego (wykres księżyca)

Kiedy Sun wprowadzi się do piątego domu z Księżyca Natal (wykres Księżyca), możesz zacząć mieć pewne problemy w pracy. Starsi ludzie mogą zacząć kwestionować twoją pracę. Wrogowie i konkurenci mogą próbować utrudnić ci życie. Niektórzy ludzie odczuwają w tym czasie dużo stresu. Powinieneś starać się unikać jakichkolwiek kłótni. To może pomóc ci zachować zdrowie. Osoby, które mają problemy z sercem lub żołądkiem, mogą mieć w tym czasie więcej problemów zdrowotnych.

Możesz mieć problemy ze współmałżonkiem lub dziećmi. Dzieje się tak z powodu złej energii z planet. Możesz też mieć problemy z władzą lub rządem. Jednak powinieneś również zauważyć, że twoje instynkty twórcze są teraz wysokie. Spędzisz czas oglądając seriale, czytając książki lub próbując nowych rzeczy online lub offline.

 • Wyprzedź konkurencję w pracy
 • Unikaj stresujących kłótni z wrogami i członkami rodziny
 • Utrzymuj swoje problemy zdrowotne pod kontrolą
 • Przetrwaj trudne chwile ze współmałżonkiem lub dziećmi

Tranzyt Słońca

Tranzyt słońca w szóstym domu z twojego księżyca urodzeniowego (wykres księżyca)

Przeprowadzka Słońca z Księżyca do szóstego domu jest uważana za dobrą. Okres ten przynosi ulgę w problemach zdrowotnych i osłabia wrogów. Ogólnie rzecz biorąc, jest to szczęśliwy i szczęśliwy czas. Odniesiesz sukces w swojej pracy. Pomoże to również w kwestiach prawnych. Zarobisz też więcej pieniędzy i poznasz nowych przyjaciół. To dobry czas na wycieczki. Wyjazdy będą przebiegać dobrze, zwłaszcza jeśli są w interesach.

 • W tym okresie będziesz mieć ulgę w problemach zdrowotnych.
 • Twoi wrogowie będą słabsi, a twoja praca odniesie sukces.
 • Zarobisz więcej pieniędzy i poznasz nowych przyjaciół.
 • To dobry czas na podróże służbowe, ponieważ prawdopodobnie będą się dobrze układać.
 • Pomaga zachować równowagę i spokój.
 • Zwiększa koncentrację na zadaniach związanych z pracą.

Tranzyt słońca w 7. domu z twojego księżyca urodzeniowego (wykres księżyca)

Kiedy Słońce przenosi się do siódmego domu z Księżyca, niesie to pewne wyzwania w Twoim życiu zawodowym. Może to oznaczać nieporozumienia ze swoimi kolegami i seniorami. Może to przeszkadzać w twoich postępach w pracy. W tym czasie ludzie czują się bardziej bezradni. Ludzie również częściej chorują, zwłaszcza jeśli mają problemy z żołądkiem. W tym czasie należy również zadbać o zdrowie współmałżonka. Osoby mające ten tranzyt Słońca doświadczają opóźnienia w osiągnięciu swoich celów życiowych w tym konkretnym miesiącu. To też nie jest najlepszy czas na podróże. Możesz stracić pieniądze, jeśli to zrobisz.

 • Bądź na dobrej drodze w pracy w trudnych czasach
 • Dbaj o zdrowie i szczęście współmałżonka
 • Unikaj opóźnień w podróży i strat
 • Uzyskaj dokładne prognozy tylko na ten miesiąc

Tranzyt słońca w 8. domu z twojego księżyca urodzeniowego (wykres księżyca)

Nadchodzą trudne czasy, gdy słońce wchodzi do ósmego domu, z którego na wykresie urodzeniowym znajduje się twój księżyc. Może to oznaczać, że masz dużo opozycji i masz do czynienia z pewnymi kwestiami prawnymi. Musisz dbać o siebie, dopóki Słońce nie znajdzie się w tej pozycji. Możesz mieć problemy z trawieniem, krążeniem krwi lub stosami. Należy również zachować ostrożność podczas jazdy lub chodzenia. W tym czasie istnieje większe prawdopodobieństwo wypadku. Twoje relacje z małżonkiem i członkami rodziny również mogą ucierpieć. Możesz też mieć niepotrzebne wydatki i straty.

 • Bądź proaktywny, aby zadbać o siebie w tym czasie
 • Zastosuj metody samoopieki dla zdrowia i dobrego samopoczucia
 • Podejmij środki ostrożności, aby zapobiec wypadkom
 • Bądź uziemiony z rodziną

Tranzyt słońca w 9. domu z twojego księżyca urodzeniowego (wykres księżyca)

Kiedy Słońce jest w dziewiątym domu od twojego urodzeniowego Księżyca, powinieneś być ostrożny w pracy. Możesz zostać oskarżony o coś, co nie jest prawdą. To trudny czas dla finansów. W tym czasie możesz wydać za dużo pieniędzy. Masz wiele problemów, które nie pozwalają ci zachować spokoju. Masz problemy rodzinne i współmałżonka, a także problemy ze strony wrogów. Te problemy trwają, dopóki Słońce nie znajdzie się w dziewiątym domu od twojego urodzeniowego Księżyca. Masz również pewne problemy zdrowotne związane z klatką piersiową, gardłem, kręgosłupem, kolanami i biodrami.

 • Ten tranzyt polega na zarządzaniu przeszkodami i nauce ich pokonywania.
 • Poczuj się bardziej związany z otaczającymi Cię sytuacjami
 • Zrozum swój prawdziwy duchowy potencjał
 • Uzyskaj głębsze zrozumienie medytacji i czynności religijnych
 • Zrozum problemy zdrowotne, z którymi możesz się spotkać

Tranzyt słońca w 10. domu z twojego księżyca urodzeniowego (wykres księżyca)

Tranzyt Słońca w dziesiątym domu od twojego księżyca jest bardzo dobrą rzeczą w astrologii wedyjskiej. To czas, w którym bez większego wysiłku doświadczysz wzrostu i zysków. W tym czasie możesz uzyskać awans i podwyżkę pensji. Możesz także zyskać nowe możliwości i uznanie od swoich seniorów. Rodzina i przyjaciele będą cię szanować, jeśli to zrobisz. Osoby w Twoim kręgu społecznościowym również pomyślą, że jesteś fajny. Dostaniesz też trochę czasu na odpoczynek i poczujesz się lepiej.

 • Uzyskaj awans i podwyżkę wynagrodzenia w tym czasie
 • Nowe możliwości i uznanie ze strony seniorów
 • Osoby w Twoim kręgu społecznościowym pomyślą, że jesteś fajny
 • Dostaniesz trochę czasu na odpoczynek i poczujesz się lepiej

Tranzyt słońca w 11. domu z twojego księżyca urodzeniowego (wykres księżyca)

Słońce jest w 11. domu od Księżyca. Oznacza to, że Twój szef będzie doceniał Cię. W biznesie wciąż można zarobić pieniądze, a Twoje perspektywy dochodu są coraz lepsze. Praca/firma ma się dobrze i możesz zarobić więcej pieniędzy podczas przejazdu tego Słońca do 11. domu. Istnieje szansa, że ​​awansujesz lub otrzymasz podwyżkę. Upewnij się, że korzystasz z każdej nadarzającej się okazji. To dobry moment na zainwestowanie swoich pieniędzy. Zarobisz więcej pieniędzy i będziesz zdrowszy. W tym czasie warto też wybrać się na wycieczki, bo odniosą sukces. Bardzo pomocne będą podróże służbowe.

 • Jest szansa na awans lub podwyżkę.
 • Zarobisz więcej pieniędzy i będziesz zdrowszy, więc może to być idealny czas na zainwestowanie środków.
 • To dobry czas na inwestycje z ekonomicznego punktu widzenia, ponieważ ludzie zwykle mają więcej oszczędności, gdy wcześniej odnieśli sukces w swoich inwestycjach.
 • Uzyskaj podwyżkę lub awans. Zarób w tym czasie więcej pieniędzy
 • Zarówno wyjazdy służbowe, jak i casualowe zakończą się sukcesem

Tranzyt słońca w 12. domu z twojego księżyca urodzeniowego (wykres księżyca)

Przesunięcie się słońca do dwunastego domu od Księżyca nie oznacza, że ​​wszystko pójdzie ci dobrze. Staraj się unikać pośpiechu, ponieważ istnieje większa szansa na przeszkody i wydatki. Możesz mieć problemy finansowe. Możesz mieć problemy ze snem i czuć się zestresowany.

Możesz również zachorować, z problemami takimi jak stres, problemy żołądkowe, gorączka i problemy z oczami. W tym czasie należy unikać kłótni ze współmałżonkiem. Staraj się pozostać przyjaciółmi i nie walcz. To nie jest dobry czas na inwestowanie w coś nowego. Jednak przejście Słońca do 12. domu będzie dla ciebie dobre, jeśli poświęcisz trochę czasu na Medytację i oderwanie się od codziennego chaosu życia. Jeśli będziesz wykonywać medytację, jogę i praktykę duchową, zobaczysz doskonałe rezultaty.

 • Korzystaj z duchowej praktyki, która może ci pomóc w problemach finansowych.
 • Uwolnij się od codziennego chaosu, zwalniając i odnajdując spokój w swoim stylu życia.
 • Jeśli próbujesz poprawić swój duchowy styl życia, dlaczego nie skorzystać z tej duchowo korzystnej chwili.

Tranzyt słońca przynosi korzystne rezultaty, jeśli zostanie umieszczony w określonych domach z horoskopu księżycowego. Te domy to trzeci, szósty, dziesiąty i jedenasty. Mówi się, że Słońce sprawia więcej trudności w następujących domach – 1, 2, 4, 5, 7 8h 9h 12, gdy przechodzi z wykresu Księżyca. Jeśli masz pytania dotyczące tego, jak może to wpłynąć na Ciebie lub kogoś bliskiego, proszę poproś o pełną analizę prognozy horoskopu już teraz.

Sale!

Personalised Horoscope with 20 Years Predictions (2022-2042)

$62

Select your Currency

SKU: Astro-01 Category:

Product Description

Find fulfilling career opportunities, relationships, money management, parenting tips, and more with the help of Astrology.

 • Astrology is a science that has been used for centuries to help people make decisions about their lives.
 • Our team of experts uses Vedic astrology to provide you with the most accurate readings and advice.
 • You can use our readings and advice to find career fulfilment, relationships, money management tips, and more.
 • Our readings are based on your individual horoscope and are tailored specifically for you.

Our report will give you information about your birth chart that other astrologers cannot share in a short personal consultation.

 • Get to know about your true potential and how to tap into it.
 • Know about your areas of strength and weakness.
 • Learn about the challenges you will face in life and how to overcome them.

Our report can predict your Dasha predictions 100% accurately.

 • Get your personalised horoscope based on Vedas, Upanishads, and ancient astrology textbooks for accurate predictions.
 • Understand your personality type and the best way for you to live life.
 • Leave no stone unturned in your search for guidance.

Our Vedic astrology team researched ancient classics to translate them into your language.

 • Vedic Astrology can also describe the kind of friends you will have in your life, the type of life partner you will have, the nature of your mother & father, and how your relations will be like with your In-laws.
 • The predictions are described in a straightforward manner.
 • You’ll understand every aspect of astrology that is relevant to a person’s life.

 

Get a detailed outlook of your marriage partner.

 • Get a detailed description of your marriage partner.
 • Know what their nature will be like, their career, and their education.
 • Predict whether you will have a happy and prosperous married life or not.
 • Get remedy for marriage & relationship with our report.

You just need to enter your birth details to get your horoscope.

 • No. Of Pages: 300-350 (Depending on your Horoscope)
 • Delivery Time: Within 24-48 Hours (Every Report is verified by our Vedic Astrologers)
 • Payment Methods: Paypal, Credit Card, Debit Card, UPI, Net Banking, etc.

A combined analysis of Dasha &; Transits can give “pin-point” predictions.

 • Dasha makes us understand what fruits we will get in a specific period, whereas Transit tells us when that fruit will be delivered to us.
 • However, We at ABC Nakshatra will provide you with a complete understanding of the Predictive Results you will get in your Dashas after carefully analyzing the aspects, conjunctions, divisional charts, and other aspects of your birth chart.

Improve all parts of your personality and live a better life.

 • You will get a complete description of your Maha Dasha &; Antar Dasha for your entire lifetime. You can validate these Dasha results with your past events, and you will be surprised to know the authenticity of the Vedic Astrology Science.
 • Also, get a comprehensive 10 Years of Transit (Gochar) Interpretations calculated by our High-End Computers working on NASA Data Feed, which accurately calculates the movement of planets and their specific interpretations on your chart for the next 10 Years along with Graphic Representations of the same.

 Plan your life with 25,000 years old ancient wisdom for your future.

 • Prior knowledge of the significant events and benefic period helps plan life events, making Vedic Astrology a fantastic way to visualize the future, based on 25,000-year Old Ancient Vedic Science.
 • Remedies lower the intensity of negative results and provide relief in the dark moments of life. ABC Nakshatra’s horoscope includes Complete Remedies, Prayers, mantras, charity, healing herbs, and preferred colors.
 • We searched for every possible source of Transit &; Dasha interpretations from Vedas &; Ancient Astrology Classics. You get the best of both worlds: authentic interpretations, yet presented in an easy-to-read format in our Astrology report.

Astrology helps you understand your “karma” and the life lessons that await you.

🕉️ Understand the world of Vedic Astrology with our simple guide. You can get a list of all the yogas that are in your birth chart. There are over 300 different kinds of yogas. People have used these techniques to change their lives for the better. We’ll check your chart for all Yogas available in Astrology along with their original Sanskrit texts and their easy-to-understand explanations.

🕉️ Know everything about your life in just a few hours. Know everything about your life, including career, finance, health, love & marriage prospects. You can get a personalized Vedic Astrology report with extensive research of ancient astrology textbooks, Vedas, Puranas, and Upanishads. In earlier times, only the king’s horoscope was checked to determine the future of the kingdom. But in the modern era, you can get a report with every detail of your life in just a few hours with ABC Nakshatra.

🕉️ Be happy with who are and work towards becoming a better version of yourself. Be able to change the areas of your life that you’re not happy with. The report will tell you about your personality in detail. It will also tell you about your life in detail. The report is over 300 pages long and it covers every part of your life. You will also learn about the hidden parts of your personality.

🕉️ Learn what’s affecting your life and relationships. Get predictions of each and every month & year of your life for the next 20 years. You will be able to get predictions for each and every month & year of your life for the next 20 years. This prediction report will help you understand what is going on in your life right now & what will happen in the coming 20 years.

🕉️ Reveal the hidden parts of your personality. Explore some less-known aspects of Astrology that you can’t find anywhere else. Our Vedic astrology report is different than what you see in newspapers or on astrology apps. It gives you a detailed description of your future, with an explanation of why that is so. This can help you understand astrology better. The report also includes calculations like Dashaphal and Transit predictions.

🕉️ Powerful remedies and solutions to overcome obstacles in your life. There are secrets about astrology that no one can tell you in a short time. There is more to astrology than just what an astrologer can see. There are things like yoga, transit, astrograph, longevity, Kal Sarp dosha, Sadesati Vichar, 20-year prediction, Manglik Vichar, and remedies that are useful for everyone. There are remedies like the prescription of stones like lucky stone, effective stone, and living stone.

🕉️ Get precise information about favorable stones and methods of wearing them. There are details about which stone is the best for you. The way you wear the stone is also given. Mantras are recommended to go along with the stones and articles of donation for propitiating planets. There are also remedies for Sade Sati listed in detail.

🕉️ Get complete information about your last life’s debt along with their remedies. You can get predictions for the next ten years for all nine planets using Lal Kitab. The report will help you understand your life better and also tell you about debts from your past life. You will also know about the remedies to problems in this life.

🕉️ Get a free numerology report with your horoscope purchase. Do you know that numerology is an important part of Vedic astrology? Your date of joining a new job, date of marriage, and every other date have a special meaning in numerology Vedic science. To find out what this meaning is, get a free numerology report using our Astrology Bundle.

🕉️ Planning 2022 is super-easy with the personalised monthly predictions of your finance, health, relationship & career. Get free astrology remedies & gemstone recommendations included in this report. Our aim is to spread this 25,000-year-old ancient knowledge of Vedic astrology accessible to everyone at affordable prices. We’re trusted by top international astrologers to generate horoscopes for their clients.

Our Premium Horoscope bundle includes the following:-

300 Page Astrology Remedy & 20 Years Prediction Horoscope. It includes everything from Vedic Astrology Life Reports to KP Astrological Readings.

The only astrology report that you’ll need. You’ll be able to answer practical questions like “When my business will get success?” and “Will I inherit any money in the next few years?”

Easily find out the best remedies for you and your loved ones. Relieve stress and anxiety by using Lal Kitab Remedies, also known as the “wonder book of Vedic astrology”.

Get the most out of your life in the Year 2022: Know what the next 12 months will bring with our yearly transit/dasha analysis report and make your life as long and happy as possible.

Vedic astrology made simple. Stop wasting hours on researching predictions with forecasts you can’t understand because we’ve done the hard work for you!

Don’t just go with the flow. Find out what’s going to happen before it happens! Get Dasha’s predictions along with all the information about your nakshatra, Rashi, bhava, Dasha & Dasha lords in detail along with their strengths and weaknesses.

Get your Numerology report included in this report. Know your lucky numbers, lucky colours, auspicious & inauspicious dates & years in your life, phone numbers, and car numbers, which bring you wealth and prosperity.

Get Gemstone recommendations included in this report. Our horoscope report includes a detailed description of how to wear each kind of gem properly, along with mantras or chants that may help enhance its power even further!

Save time by getting your personalized report within 24 hours. The report comes as a PDF file which you can read on any device – computer, tablet or smartphone – at your convenience.

7 days Money-back guarantee. We are so confident in the science of Astrology that – we offer a 100% money-back guarantee if you feel this report has not benefitted you in any way.

Scroll to Top